Zdraví spotřebitele

Základy zdraví spotřebitelů

Vzpomenete si, jak jste se dostal zdraví spotřebitele informace předtím, než na internetu? Váš lékař byl pravděpodobně váš jediný důvěryhodný zdroj, a to znamenalo, že jdou na schůzku. Dnes je Internet je bohatý a snadno dostupný zdroj informací o zdraví spotřebitelů - což je možné být více informováni o možnostech zdravotní péče.

Dokonce tak, navigace komplexní systém zdravotní péče není snadný úkol. Chcete-li být důvtipný spotřebitel zdravotní péče, musíte vědět, jak pracovat s lékaři, zdravotní sestry, lékárníci, pojišťovny, nemocnice a další. Naštěstí stále více a více zdraví spotřebitelů jsou k dispozici nástroje, které vám pomohou dělat inteligentní rozhodnutí. Využijte těchto zdrojů zdraví spotřebitelů a postarat se o svůj zdravotní péče.

Viz také

Alternativní medicína

Alternativní medicína znamená, postupů, jež nejsou typické v konvenční medicíně a zahrnuje věci jako bylin a potravinových doplňků, meditace, masáže a akupunkturu. Pokud je alternativní postup používá navíc k konvenční terapii, je to tzv. komplementární. Založené na důkazech doplňkové terapie jsou kombinovány častěji s konvenční péčí, čímž vzniká nový pojem "integrační medicíny." Používáte integrativní medicíny, když přidáte doplňkovou léčbu ke stávající konvenční léčbu.

Ačkoli alternativní a doplňkové postupy jsou stále častější, mnohé nebyly důkladně testovány z hlediska bezpečnosti a účinnosti. Takže předtím, než se pokusíte něco považována za alternativní medicína, vzít čas na prozkoumání rizik a přínosů. Váš lékař může být dobrým zdrojem - a potřebuje vědět o všech alternativní medicíny uvažujete.

Viz také

Léky

Léky mohou být zachránci, ale musí být správně používány. Všechny léky nesou určité riziko, zvláště když jsou použity správně. Chcete-li získat co nejvíce z vašich léků a udržet si v bezpečí, musíte vědět, proč je lék byl předepsán Vám, jak jste měl vzít a jaké vedlejší účinky by mohly být.

Také je potřeba být chytrý při použití Over-The-čítač léky, například léky proti bolesti a léky proti kašli a nachlazení. Přečtěte si štítek a postupujte podle pokynů na over-the-counter léky, stejně jako byste předepsat ty.

Zdraví spotřebitele. Základy zdraví spotřebitelů.
Zdraví spotřebitele. Základy zdraví spotřebitelů.

Nakonec zkontrolujte, zda Váš lékař ví o všech léků, které užíváte, včetně volně prodejných léků a všech bylin nebo doplňky. Tak váš lékař může kontrolovat možných interakcích mezi své léky.

Viz také