Zdraví

Montáž ve fitness: najít čas na fyzickou aktivitu

Najít čas pro fitness může být těžké. Klíčem k úspěchu je dělat to pohodlnější. Vezměme si tyto praktické návrhy.

Víš, že fitness je důležitá pro vaše zdraví a dobře-bytost. A chcete získat více aktivní, ale vaše dny jsou rozmazaná práce, domácí práce, pochůzky, a čas s rodinou a přáteli. Nastavení vyhradit dostatek času na spaní - natož vykonávat - může být těžké.

Tak jak můžete najít čas pro fitness? Klíčem k úspěchu je být flexibilní a dělat fitness způsob života. A zapamatovat si všechny fyzické aktivity - a to nejen formální cvičební programy - přispívá k zdravějšímu vás.

Montáž ve fitness doma

Čas strávený doma, nemusí být "pecivál" čas. Aby fitness prioritou doma:

 • Probuďte se brzy. Vstaň 30 minut dříve, než si normálně a používat další čas chodit na běžeckém pásu nebo se svižnou procházku po okolí.
 • Udělat domácí práce nepočítají. Mop na podlahu vydrhnout vanu nebo dělat jiné domácí práce tempem dostatečně rychle, aby se vaše srdce čerpání. Venkovní práce počítá také. Sekání trávníku s push sekačky je skvělý způsob, jak spálit kalorie. Hrabání a okopávání posílit ruce a záda, a kopání funguje vaše ruce a nohy.
 • Buďte aktivní při sledování televize. Použijte ruční činky, jízda na stacionárním kole, nebo si strečink rutinní během své oblíbené pořady. Vystupte z pohovky změnit kanál nebo hlasitost.
 • Zapojte celou rodinu. Dělat skupinové procházky před nebo po večeři. Dohánět. Jezdit na kolech. Je to nejlepší postavit až 30 minut nepřetržité činnosti, ale můžete vykonávat v kratších dávkách, taky.
 • Pořiďte si psa do zákona. Vezměte si každodenní procházky s Fido nebo Fluffy. Pokud nechcete mít psa, půjčit. Nadšený pes může vám motivaci, kterou potřebujete k zavazování vycházkové boty.

Viz také

Montáž ve fitness: najít čas na fyzickou aktivitu

Zacvičte si v práci

Aby se vešly do více fyzické aktivity, když jste v práci:

 • Aby co nejvíce z vašeho dojíždění. Pěšky nebo na kole do práce. Při jízdě autobusem, vystupte o několik bloků dřív a zbytek dojít pěšky na cestě.
 • Po schodech, kdykoliv můžete. Máte schůzku na jiném patře, vystupte z výtahu několik pater brzy a po schodech. Nebo ještě lépe, přeskočte výtah úplně.
 • Vezměte fitness přestávky. Spíše než visí v obýváku s kávou nebo svačinu, vzít na krátkou procházku.
 • Začněte polední chůzi skupinu. Pravidelný režim a na podporu svých spolupracovníků, vám může pomoci držet se programu.
 • Dejte ji na kalendáři. Plán fyzické aktivity, jako byste jakékoliv jiné jmenování během dne. Neměňte své cvičební plány pro každou přerušení, která se naskytne.
 • Vezmi si to na silnici. Pokud budete cestovat za prací, plánovat dopředu. Přineste si JUMP-lano nebo si vybrat hotel, který má fitness centrum. Pokud jste přilepená na letišti čekal na letadlo, vezměte si kufry a vzít na procházku.

Další tipy pro montáž ve fitness

Fitness. Buďte aktivní při sledování televize.
Fitness. Buďte aktivní při sledování televize.

Zde je několik způsobů, jak můžete přidat další činnost ke své obvyklé:

 • Získejte více z pochůzky. Když jdete do nákupního centra nebo obchod s potravinami, park směrem k zadní části pozemku a chodit i na velké vzdálenosti. Pokud máte trochu více času, chodit uvnitř na kole nebo dva předtím, než začnete nakupovat. Mějte pár polobotky v autě tak, že jste připraveni, když zjistíte, několik minut cvičení.
 • Naplánujte aktivní výlety. Udělejte si den s přítelem na výlet v místním parku, nebo se vydat na rodinný výlet do zoo.
 • Získat sociální. Zkuste taneční klub, turistika skupině nebo BGL. Podpora od ostatních vám pomůže zůstat s novou činnost.
 • Připojte se k týmu. Přihlaste se k softball, fotbal nebo volejbal tým prostřednictvím místních parků a rekreační oddělení. Tvorba závazek k týmu je velkou motivací.
 • Připojte se k fitness klub. Přihlaste se k třídě skupinové cvičení na nedaleké fitness klubu. Náklady mohou být další podnět držet se ho.

Neexistuje jediný nejlepší způsob, aby se vešly fyzickou aktivitu do svého dne. Váš životní styl, pracovní a rodinné povinnosti bude ukazovat na nejvhodnější čas a místo pro fitness. Udělej, co pracuje pro vás - a dělat každodenní fyzickou aktivitu ve zvyku si udržet.

Viz také