Zdravé stárnutí

Zdravé stárnutí: více než 50

Zdravé stárnutí je žhavé téma pro baby boomu po celém světě. Ať už máte obavy o tělesné hmotnosti, sexuální touhy nebo chronickými chorobami, klíč ke zdravému stárnutí je zdravý životní styl. Jíst řadu zdravých potravin, nácvik kontroly velikosti porcí a to včetně fyzické aktivity ve vaší každodenní rutiny může jít dlouhou cestu směrem k podpoře zdravého stárnutí. Ještě lepší je, že nikdy není příliš pozdě na to, aby zdravější životní styl.

Je-li zájem o zdravé stárnutí vede vás, aby zvážila anti-aging terapie - jako restriktivní diety, doplňky a drahé léčby tvrdí, odložit nebo dokonce zvrátit proces stárnutí - být opatrní. Neexistuje žádné rychlé řešení pro zdravé stárnutí. Víte, co kupujete, a vědět, jak rozpoznat podezřelé programy. Často, anti-aging terapie nežijí až do pohledávek.

Viz také

Zdravá odchod do důchodu

Většina dospělých strávit roky těší na zdravé důchodu. Ať jste stále plánování odchodu do důchodu, nebo jste připraveni na změnu, je tu hodně, co můžete udělat pro zajištění zdravé důchodu.

Začněte tím, že učí, co mohou očekávat, jak člověk stárne, ze změn svalové hmoty a sexuální touhy k vidění a kardiovaskulární zdraví. Koneckonců, vaše sny pro zdravé důchodu pravděpodobností záviset na dobré zdraví. Pak zvážit způsob, jak udržet zdravé důchodu, od snížení rizika pádů a zůstat v bezpečí za volantem zlepšit svou paměť.

Dalším důležitým aspektem zdravého odchodu do důchodu je dlouhodobou péči. Zvažte své možnosti nyní - včetně typu dlouhodobé péče, jakož i tom, jak platit za to - s cílem zabránit uspěchaná rozhodnutí později.

Viz také

Závislí senioři

O závislé seniory, může trvalá péče často být doma. Ve skutečnosti může být správný typ služeb domácí péče o závislé seniory podporovat nezávislost a zajistit co nejvyšší kvalitu života.

Zdravé stárnutí. Zdravé stárnutí: více než 50 let.
Zdravé stárnutí. Zdravé stárnutí: více než 50 let.

Pokud uvažujete vaše potřeby, jak člověk stárne, prozkoumat šíři dostupných služeb o závislé seniory. Například, domácí pečovatelské služby poskytují závislé seniory s řadou pomoci - od zdravotní péče a fyzikální terapie s výživou poradenství, úklid podporu, Rozvoz jídel a společnost služeb.

Abychom vám pomohli roztřídit možností pro závislé seniory, klást správné otázky předem. Zjistěte více o agenturní kvalifikaci, kvalita péče, náklady a konkrétních poskytovaných služeb. Čím více budete vědět, tím snazší to bude vybrat nejlepší agenturu nebo poskytovatelem zdravotní péče pro vaše potřeby.

Viz také