Výživa a zdravé výživy

Fast food: tipy pro výběr zdravější možnosti

Těchto pět tipů vám pomůže moudře jídlo volby, když jde do fast-food restaurace.

Má po hubnutí nebo zdravé výživy neznamená musíte přísahat off rychlé občerstvení? Ne nutně.

Příležitostné zastávka pro fast food vejde do zdravé výživy, pokud jste opatrní na to, co si objednáte. Vezměme si tyto tipy.

Udržujte malé velikosti porcí

Pokud fast-food restaurace nabízí několik sendvičové velikostí, vyberte nejmenší. Bypass hamburgery s dvěma nebo třemi hovězí karbanátky, které můžete zabalit blízkosti 800 kalorií a 40 gramů tuku. Zvolte místo pravidelné nebo dětském velikosti hamburger, který má asi 250 až 300 kalorií. A vynechat velkou porci hranolek nebo cibulové kroužky a požádat o malou porci místo. Tento přepínač sám ušetří 200 až 300 kalorií.

Vyberte si zdravější Přílohy

Využijte zdravých příloh, které nabízí u mnoha restaurací rychlého občerstvení. Například místo hranolek vybrat stranu salát s nízkotučným dresinkem nebo pečenou bramborou. Nebo přidat mísu s ovocem nebo ovoce a jogurt možnost k jídlu. Jiné možnosti zahrnují zdravé jablko nebo pomeranč, kukuřice, rýže vařená v páře nebo pečené bramborové lupínky.

Go green

Vyberte entrée salát s grilovaným kuřecím masem, krevetami a zeleninou se bez tuku nebo s nízkým obsahem tuku obvaz na boku, spíše než běžné zálivka, která může mít 100-200 kalorií paket. Dejte si pozor na vysoce kalorických salátů, jako jsou pacienti s smaženými skořápky nebo ty sypané obalované kuřecí nebo jiné smažené zálivky. Také přeskočit doplňky, jako jsou sýry, kousky slaniny a krutony, které rychle zvyšují vaše kalorií. Pokud vzdát obvaz, můžete najít saláty pro asi 300 kalorií u většiny řetězců rychlého občerstvení.

Viz také

Fast food: tipy pro výběr zdravější možnosti

Rozhodnout se pro grilované položek

Smažené obalované a potraviny, jako jsou křupavé kuřecí sendviče a obalované rybí filé, jsou s vysokým obsahem tuku a kalorií. Vyberte grilované nebo pečené libové maso - např. krůtí nebo kuřecí prsa, libové šunky nebo libové hovězí pečeně.

Sledujte, co pijete

Mnoho nápoje mají vysoký obsah kalorií. Například velký pravidelný soda (32 oz, nebo 946 ml) má asi 300 kalorií. Místo toho, aby strava soda, voda, neslazený ledový čaj, minerálka nebo minerální voda. Také přeskočit koktejly a další nápoje zmrzliny. Velký třese může obsahovat více než 800 kalorií a všechny vaše nasycených tuků přidělení pro daný den.

Jak chcete

Výživa a zdravé výživy. Fast food: tipy pro výběr zdravější možnosti.
Výživa a zdravé výživy. Fast food: tipy pro výběr zdravější možnosti.

Pamatujte si, že nemusíte spokojit, co přijde se svým sendvičem nebo jídlo - a to i při rychlých občerstvení. Zeptejte se na zdravější možnosti a náhrad. A aby se vaše oči na velikosti porcí.

Viz také