Vsuvka vybíjení

Definice

Vsuvka vybíjení se vztahuje na všechny tekutiny, která prosakuje z vývodu prsu.

Vsuvka vybíjení v ženě, která není těhotná nebo kojíte, není nutně abnormální, ale měly by být hodnoceny lékařem. Vsuvka vybíjení v člověku za žádných okolností je problém, který by měl být vyšetřen.

Jeden nebo oba prsy mohou produkovat bradavky absolutorium, a to buď spontánně, nebo když stisknete bradavky nebo prsa. Vsuvka výboj může vypadat mléčná, nebo to může být žlutá, zelená, hnědá nebo krvavý. Nonmilk propuštění přijde z vašich prsou prostřednictvím stejných bradavky otvory, které nesou mléko. Konzistence propuštění bradavky se liší od husté a lepkavé tenký a slabý.

Příčiny

Někdy, bradavka vypouštění je normální součástí vašeho prsu je funkce. Pokud je to pravda, pak by vypouštění samostatně vyřešit.

Nejčastěji, bradavka vypouštění vychází z nenádorové (benigní) stavu. Nicméně, že karcinom prsu je možné, zejména v případě, že:

  • Jste ve věku nad 40
  • Máte bulku v prsu
  • Vypouštění obsahuje krev
  • Pouze jeden prsu je ovlivněna

Možné příčiny vypouštění bradavky patří:

Příčiny zde uvedené jsou obyčejně spojené s tímto příznakem. Práce se svého lékaře nebo jiného zdravotnického pracovníka pro přesné diagnózy.

Kdy navštívit lékaře

Vsuvka vybíjení je zřídka znakem rakoviny prsu. Ale může to být příznakem základního onemocnění, které vyžaduje léčbu. Pokud jste ještě menstruaci a vaše bradavky vypouštění nevyřeší sama o sobě po další menstruačního cyklu, domluvte se se svým lékařem, aby to hodnocena. Nicméně, pokud jste po menopauze nebo pokud vaše bradavky výboj je velmi obtížné, navštivte svého lékaře.

Mezitím, postarat se, aby se zabránilo Stimulace bradavky - včetně častých kontrol k vypouštění - protože stimulace vlastně dělá vypouštění přetrvávají.