Tween a dospívající zdraví

Tween a dospívající zdraví

Fitness a výživa jsou základními kameny doplnění a dospívající zdraví. Zvyky se vaše dítě vyvíjí na podporu doplnění a dospívající zdraví může trvat celý život.

Pokud vaše dítě je fyzicky aktivní, povzbuzovat ho, aby jen tak dál. Pokud vaše dítě nemá zájem organizovaného sportu, navrhnout jiné alternativy. Můžete také podpořit doplnění a dospívající zdraví tím, že podporují vaše dítě jíst zdravé potraviny. Nabízíme různé zdravé potraviny doma, mluvit o část řízení, a podporovat vaše dítě, aby se dobré rozhodnutí, když on nebo ona jí s přáteli. Po tom všem, co se děje daleko od domova má přímý dopad na doplnění a dospívající zdraví.

Sdílet jakékoliv obavy, které byste mohli mít o doplnění a dospívající zdraví s dětským lékařem.

Viz také

Tween zdraví

V mezilehlých let by rodinná dynamika změnit, jak vaše dítě roste a vyvíjí. Doplnění zdravotní problémy, se může pohybovat od puberty šikaně a zneužívání návykových látek.

Tween a dospívající zdraví. Tween a dospívající zdraví.
Tween a dospívající zdraví. Tween a dospívající zdraví.

Pro dívky, menstruace je primární doplnění zdraví. Mluvit o menstruaci může být nepříjemné pro vás i vaše doplnění - ale je to důležité. Zvažte, jak přistupovat k této doplnění zdravotní téma.

Zneužívání návykových látek je další možné doplnění zdraví. Promluvte si se svým doplnění o nebezpečích těkavých látek, alkoholu a jiných drog. Dávat pozor na varovné příznaky, a být připraveni v případě nutnosti zakročit.

Pamatujte si, že vaše role je pomoci vaší doplnění naučit, jak zdravé po celý život. Prostudujte si doplnění dětského lékaře s obav můžete mít o zdraví doplnění.

Viz také

Teen zdraví

Obavy o zdraví dospívající obvykle zaměřují na životního stylu - jako regulaci hmotnosti, spánek, kouření a sexu.

Teenage Obezita je nebezpečná - a stále rostoucí - dospívající zdravotní problém. I když neexistuje žádný zázračný lék pro dospívající hubnutí, je tu spousta můžete udělat, aby pomohla. Diskuse o teen-přátelské taktik, jako je sledování velikosti porcí a umožňuje příležitostné dárky.

Sex je další hlavní dospívající zdraví. Vaše dítě potřebuje přesné informace o pohlaví a dospívající zdraví. Ale je to stejně důležité mluvit o pocitech, postojích a hodnotách. Tím, že mluví otevřeně a upřímně, můžete pomoci vaše dítě objevovat na sexuálně odpovědná dospělá osoba.

Pokud vaše dítě zdravotní problémy patří kouření, zvážit způsoby, jak pomoci vaše dítě odolat první obláček - stejně jako praktické strategie pro zastavení dospívající kouřit.

Viz také