Sexuální zdraví

Penis-rozšíření produkty: fungují?

Lákají produktů, které tvrdí, že zvýšit velikost penisu? si fakta o tom, co očekávat od mužské vylepšení pilulky, čerpadla, cvičení a operací.

Penis-zvětšení výrobky a postupy nejsou těžké najít. Pánských časopisů, rozhlasových pořadů a internet jsou plné reklam pro čerpadla, pilulky, váhy, cvičení a dokonce i operace, které tvrdí, že zvýšení délky a šířky penisu.

Nicméně, tam je velmi málo vědeckou podporu pro všechny nechirurgický metody pro zvětšení penisu. A žádný seriózní lékařské organizace podporuje penisu operaci z čistě kosmetických důvodů. Většina technik vidíte inzerované jsou neúčinné, a některé mohou poškodit váš penis. Takže myslíte, že dvakrát, než se snaží některé z nich.

Velikost penisu: to, co je normální, co je to?

Strach, že váš penis vypadá příliš malé nebo příliš malý uspokojit svého partnera při sexu je obyčejný strach. Ale řada studií ukázaly, že většina mužů, kteří si myslí, že jejich penisy jsou příliš malé, mají ve skutečnosti normální velikosti penisů. Podobně studie naznačují, než si mnozí lidé mají přehnané představu o tom, co je "normální" velikost penisu. Vezměme si, že:

  • Průměrný penis měří někde mezi 3 a 5 se posunuje (nebo asi 8-13 cm), není-li vzpřímené, a mezi 5 a 7 palců (13 až 18cm), když vztyčené.
  • Penis je považováno za mimořádně malý, pouze pokud měří méně než 3 palce (nebo asi 7 cm), když vztyčené, tento stav se nazývá micropenis.

Jak partneři prohlédnout velikost penisu

Populární média a inzerenti by si myslíte, že váš partner hluboce zajímá o velikosti penisu. Otázka přitažlivosti je složitá, ale četné studie ukazují, že velikost penisu je mnohem nižší, na seznamu priorit žen než takových otázek jako člověk osobnost. Bohužel, je tu malý výzkum o vnímání homosexuálů o penisu svých partnerů velikosti. Ale mějte na paměti, že pochopení svého partnera potřeby a přání je více pravděpodobné, zlepšit svůj sexuální vztah, než se snaží změnit velikost svého penisu.

Nevěřte humbuk

Společnosti nabízejí mnoho různých typů nechirurgický penisu rozšíření léčby, a často je podporovat seriózně vypadající reklamy, které obsahují doložky z "vědeckých" výzkumných pracovníků. Ale pokud se podíváte pozorně, uvidíte, že tvrzení o bezpečnosti a účinnosti nebyly prokázána Takže obchodníci spoléhají na svědectví, šikmé dat a pochybnými před a po zákroku.

Při bližším zkoumání tzv. sexuální vylepšení doplňky, můžete si všimnout věty jako: "Tato tvrzení nebyla hodnocena Food and Drug Administration (FDA)." Opravdu, výrobci nemají důkazy o tom, FDA bezpečnosti nebo účinnosti před uvedením doplňků stravy na trh.

Penis-zvětšení produkty

Většina inzerované penis rozšíření metody jsou neúčinné, a některé z nich mohou způsobit trvalé poškození penisu. Zde jsou některé z nejvíce propagovaných výrobků a technik:

  • Prášky a vodičky. Ty obvykle obsahují vitamíny, minerály, byliny nebo hormony, které tvrdí, že zvětšení penisu. Žádný z těchto výrobků bylo prokázáno, do práce, a některé mohou být škodlivé.
  • Vakuová čerpadla. Protože čerpadla čerpat krev do penisu a učinit z něj bobtnat, oni jsou někdy používané k léčbě erektilní dysfunkce. Použití penis čerpadlo častěji a déle, než se obvykle používá pro erektilní dysfunkce může dojít k poškození elastické tkáně v penisu, což vede k méně pevných erekce. Používání vakuové pumpy můžete vytvořit iluzi většího penisu, ale výsledky nejsou trvalé.
  • Cvičení. Někdy nazývané jelqing, tato cvičení používají ruku-přes pohybem ruky tlačit krev ze základny na hlavu penisu. I když tento postup zdá bezpečnější než jiné metody, může to vést k jizev, bolesti a znetvoření. Neexistují žádné vědecké studie, které naznačují, tato technika je efektivní při zvýšení velikosti penisu.
  • Strečink. Strečink se skládá z připojení nosítkách či rozšiřující zařízení na penis. Tato zařízení vyvíjet tah na penis. Několik malých studií byl hlášen nárůst o půl palce na téměř palce (asi 1-2 cm) na délku s těmito zařízeními. Studie však nejsou vysoké kvality a přísnější výzkumu, bude potřeba tento postup lze považovat za bezpečné a účinné.

Viz také

Penis-rozšíření produkty: fungují?

Chirurgie je riskantní a nemusí pracovat

Studie ukázaly, že většina mužů, kteří podstoupí operaci zvětšení penisu nejsou spokojeni s výsledky. V nejlepším případě, chirurgie může přidat půl palce (1 cm) na délku ochablém penisu. V nejhorším případě to může vést ke komplikacím operace, jako jsou infekce, zjizvení, a ztráta citlivosti nebo funkce.

Chirurgické metody zvětšení penisu - ne pro kosmetické účely

Potřeba penis rozšíření operace je vzácná. Chirurgie je obvykle vyhrazen pro muže, jejichž penis nefunguje normálně kvůli vrozené vady nebo zranění.

Ačkoli kosmetické zvětšení penisu je nabízena některými lékaři, je to kontroverzní a zvážil to mnoho být zbytečné a potenciálně škodlivé. Několik různých technik je používáno k prodloužení penisu. Všechny z nich by měla být považována za experimentální. K dispozici není dostatek studií penis rozšíření chirurgii poskytnout přesný obraz rizik a přínosů.

Nejpoužívanější chirurgický zákrok k prodloužení penisu je oddělovat odkladný vaz, který se váže na penis stydké kosti a kůže se pohybuje od břicha do penisu. Pokud je řez to vaz, penis zdá delší, protože víc visí dolů. Ale řezání odkladný vaz může způsobit vztyčený penis je nestabilní. Oddělování odkladný vaz je někdy v kombinaci s dalšími postupy, jako je například odstranění přebytečný tuk nad stydkou kostí.

Postup, aby se penis silnější například znamená tuk z masité části těla a vstřikování do šachty penisu. Výsledky jsou často neuspokojivé, nicméně, protože mnoho z aplikované tuku se vstřebává v těle. To může vést k zakřivení nebo asymetrie penisu. Další technika pro zvýšení šířky je roubování tkáně na komíně penisu.

Žádný z těchto postupů bylo prokázáno, že je bezpečné nebo účinné.

Pár věcí, které by ve skutečnosti mohly pomoci

I když neexistuje žádný zaručený bezpečný a efektivní způsob, jak zvětšit váš penis, existuje několik věcí, které můžete udělat, pokud máte obavy o své velikosti penisu.

  • Komunikujte se svým partnerem. To může být těžké prolomit staré zvyky, nebo diskutovat o sexuální preference s vaším partnerem. Ale budete rádi, že jste - a můžete být překvapeni, jiskru to dává zpět ve vašem sexuálním životě.
  • Dostaňte se do formy a ztratit břišní tuk. Pokud jste obézní a mají "pivní mozol", které by vás mohly vypadat, jako když máte kratší penis, než jste vlastně dělat. Pravidelné cvičení může udělat velký rozdíl. Lepší fyzické kondice mohou nejen budete vypadat lépe, ale může také dát větší sílu a vytrvalost při sexu.
  • Zkraťte si ochlupení. Hodně ochlupení kolem základny penisu může váš penis vypadat kratší. Ořez může váš penis vypadat větší. To může také zvýšit citlivost kolem základny penisu.
  • Poraďte se se svým lékařem nebo poradcem. Cítil se nešťastně o velikosti svého penisu je častým problémem. Certifikovaný poradce, psycholog, psychiatr nebo váš rodinný lékař vám může pomoci. Mnoho lidí se cítí dobře při ujištění, že jsou "normální", nebo o radu, jak lépe uspokojit svého partnera, aniž by se uchylovat k kosmetické zvětšení penisu.

Pointa

Mnoho lidí si myslí, že mají malý penis a že zvýšení velikosti jejich penisu bude jim lepší milence nebo aby byly atraktivnější. Ale šance, že váš penis je v normálním rozmezí velikosti. I když je váš penis menší, než je průměr, může to nevadí tolik, kolik si myslel. Předtím, než se uchýlit k časově náročné, drahé a nebezpečné postupy, které budou minimálně efektivní přinejlepším zvážit další možnosti.

Nejefektivnějším řešením může být tak snadné, jak mluvit se svým partnerem, nebo dostat do formy. Pokud tyto kroky nepomohou, zkuste mluvit s profesionálním poradcem o své obavy.

Viz také