Porodu, poporodní péče

Práce a dodávky

Každá žena je porodní zkušenost je jedinečná. Přesto může pochopení toho, co je typické vám pomůže vědět, co můžete očekávat, jak vaše data splatnosti přístupy.

Porodu, poporodní péče. Práce a dodávky.
Porodu, poporodní péče. Práce a dodávky.

Porodu obecně následuje poměrně předvídatelné - pochva změkčení a otevření, plodové vak prasknutí kontrakce silnější a blíže k sobě. Někdy však porodní trvá překvapivé zvraty. Můžete zvážit Vaše přání o léky proti bolesti, nebo budete muset neočekávané C-profil.

Nicméně vaše porodu rozvine, nezapomeňte, že vaše zdraví a zdraví vašeho dítěte je to, co je nejdůležitější. Popište porodu preference se svým poskytovatelem zdravotní péče, včetně opcí na léky proti bolesti a myšlenky o nastřižení hráze a další postupy. Pak se těšíme se na své dítě na svět.

Viz také

Poporodní péče

Po měsících očekávání a poškození při porodu, vaše pozornost přesouvá k péči o vaše miminko - ale je také nutné postarat se o sebe. Poporodní péče může zahrnovat řízení vaginální slzy nebo C-sekce rány bolavé prsa, vytéká mléko, močení problémy a vypadávání vlasů. A poporodní péče se neomezuje pouze na své fyzické zdraví. Poporodní péče zahrnuje i vaše duševní pohodu, jako je správa změny nálady, podrážděnost, smutek a úzkost.

Pro nejhladší oživení sdílet jakékoliv obavy, které jste o poporodní péči se svým poskytovatelem zdravotní péče. Šance jsou, co cítíš, nebo přemýšlel o tom je zcela normální. Spolehněte se na svého poskytovatele zdravotní péče, pro jistotu, jak zvládnout poporodní péči a přizpůsobit se životu s novorozencem.

Viz také