Pečovatelé

Stárnoucí rodiče

Dospělé děti často slouží jako pečovatelé o stárnoucí rodiče. Jste připraveni na roli?

Pečovatelé. Alzheimerova pečovatel.
Pečovatelé. Alzheimerova pečovatel.

Pečovatelé musí sledovat zdravotní stav a nezávislost své stárnoucí rodiče. Začněte tím, že hodnocení situace z pohledu pečovatele. Jsou vaši rodiče v bezpečí svého domova? Jak dobře jsou vaše rodiče péči o sebe? Jak se duchové vašich rodičů? Jsou vaši rodiče mají potíže dostat kolem? Promluvte si s rodiči, pokud máte nějaké obavy o jejich zdraví nebo bezpečnost.

Pečovatelé musí být připraven pro případ nouze. Sestavte seznam lékařů, svých rodičů, alergie, léky, chirurgické zákroky, informace o pojištění a další důležité detaily. Diskutujte o dlouhodobou péči, životní vůlí a předem směrnic.

Pečovatelé čelí mnoha výzvám. V případě potřeby požádat o pomoc od ostatních členů rodiny nebo místních sociálních služeb agentury.

Viz také

Alzheimerova pečovatel

Fyzické a emocionální nároky, kterým čelí Alzheimerovy pečovatele, jsou skličující. Být Alzheimerova pečovatel může mít více síly a trpělivosti, než si kdy dokázali představit. Ať už jste byli Alzheimerova pečovatel roky, nebo jste jen naučit se s nemocí, podívejte se, přátelé, rodiny a komunity zdrojů pro podporu.

Jak se staráte o své milované, zvažte praktické strategie pro komunikaci s milovanou osobou a udržet váš milenec bezpečí. Současně, pochopit, že výzvy pro pečovatele Alzheimerovou chorobou množí jako konec života přístupů. Zvažte, jak se připravit na těžké rozhodnutí dopředu.

Jako pečovatel Alzheimerovy choroby, je také důležité si uvědomit své vlastní potřeby. Požádejte o pomoc, když ji potřebujete, a věnovat pozornost příznakům pečovatele stresu.

Viz také