Otěhotnění

Plodnost

Otěhotněním může být vzrušující doba. Pro některé, otěhotnění, zdá se stane jednoduše tím, že mluví o tom. Pro ostatní, otěhotnění trvá hodně trpělivosti a možná i trochu štěstí.

Pochopení, když jste nejplodnější mohou otěhotnět jednodušší. Je také důležité vzít v úvahu jednoduché dělat a nedělat početí. Například, udržet si zdravou váhu, jíst zdravou stravu a mít sex pravidelně - zejména v blízkosti době ovulace. Nekuřte a nepijte alkohol. Samozřejmě, zdravých spermií se počítá taky.

Při častém nechráněném pohlavním styku, většina zdravých párů otěhotnět do jednoho roku. Pokud máte potíže s otěhotněním, nechoď sám. Plodnost specialista nebo jiný poskytovatel zdravotní péče může být schopen pomoci. Neplodnost postihuje muže i ženy stejně - a léčba není k dispozici.

Viz také

Rodičovský zdraví

Rodičovský zdraví je klíčem ke zdravé těhotenství. Koneckonců, zdravé rodiče jsou více pravděpodobné, že mít zdravé děti. Začněte s rodičovskými zdraví základy, jako je aktualizace své vakcín, jíst zdravé potraviny, přičemž prenatální vitamíny a cvičení pravidelně.

Rodičovský zdraví nabývá na významu další, pokud máte chronické onemocnění, které může mít vliv na těhotenství. Konzultujte se svým poskytovatelem zdravotní péče, abyste mohli spravovat svůj stav před a během těhotenství. Pamatujte si, že při dobré péči o sebe, je nejlepší způsob, jak se postarat o své dítě.

Otěhotnění. Plodnost.
Otěhotnění. Plodnost.

Rodičovský zdraví zahrnuje úvahy o věku, taky. Jste-li starší než 35 let a doufat, že otěhotnět, pochopit problémy, kterým čelí starší matky - a vím, co to znamená mít zdravé těhotenství.

Viz také

Příznaky těhotenství

Pokud jste se setkali příznaky těhotenství, jste pravděpodobně touží vědět, jestli jste skutečně těhotná - ať už jste se snaží otěhotnět po celé měsíce nebo vaše příznaky těhotenství přišlo jako překvapení.

Časné příznaky těhotenství, jako je únava, řízení prsou a změny nálady někdy označují těhotenství. V ostatních případech mohou být tyto klasické příznaky těhotenství bylo něco jiného - například nemoci nebo začátkem menstruace. Často je nejsnadnější způsob, jak zjistit, co je za příznaky těhotenství, je vzít si těhotenský test.

Pokud je váš domov těhotenský test je pozitivní, domluvte si schůzku se svým poskytovatelem zdravotní péče. Můžete také zkusit těhotenský splatnosti kalkulačka. Pokud jste těhotná, odhadovaného splatnosti je důležitou součástí prenatální péče.

Viz také