Hubnutí

Váha-ztráta cíle: nastavit sami pro úspěch

Dobře plánované cíle vám pomůže převést své myšlenky do akce. Zde je návod, jak vytvořit úspěšné hubnutí cílů.

Váha-ztráta cíle mohou znamenat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem. Realistické, dobře naplánované hubnutí cíle udržet si soustředění a motivaci. Poskytují plán pro změnu, jak si přechod ke zdravějšímu životnímu stylu.

Ale ne všechny hubnutí cíle jsou užitečné. Nereálné a příliš agresivní hubnutí cíle - například ztrátu 10 liber týdně - může podkopat vaše úsilí.

To je v pořádku velký sen. Stačí být chytrý na to a používat tyto tipy pro vytváření hubnutí cíle, které vám pomohou dosáhnout vašich snů.

Viz také

Váha-ztráta cíle: nastavit sami pro úspěch

Nastavit SMART cíle

Při plánování své cíle, zapište si vše, a projít všechny detaily. Kdy a kde jsi to udělal? Jak se vám vejde na procházku do vašeho plánu? Co potřebujete, abyste mohli začít? Tímto způsobem budete moci sledovat svůj pokrok a zjistěte, zda máte schůzku vašich cílů.

Ať je to měřitelné

Například, jak daleko budete chodit? Na jak dlouho? Kolik dní v týdnu budete chodit? Sledovat svůj pokrok.

Zkontrolujte svůj pokrok každý týden. Podařilo se vám úspěšně splnit vaše cíle minulý týden? Přemýšlejte o tom, co funguje a co ne. Pak může naplánovat, jak budete dosáhnout vašich cílů příští týden.

Zaměřte se na to, co je dosažitelné a relevantní pro vás

Stanovit cíle, které jsou v rámci svých možností a brát v úvahu své hranice. Zvažte vaše osobní zdatnosti, zdravotní obtíže, k dispozici čas a motivaci. Přizpůsobení vaše očekávání vaší osobní situaci vám pomůže nastavit dosažitelné cíle.

Rozumný cíl pro mnoho lidí ztrácí 5 až 10 procent současné hmotnosti. Je to dobrý nápad, aby v plánu ztratit 1-2libra týdně (0,5 až 1 kilogram) - i když je váš počáteční ztráta hmotnosti je trochu rychlejší v prvním týdnu nebo dvou.

Přemýšlejte o načasování

Načasování je velmi důležité, často dělat rozdíl mezi úspěchem a neúspěchem. Vyberte si určitý počáteční datum pro vaše váha-ztráta program a nedávejte toto datum vypne. Ujistěte se, aby se zohlednily životní okolnosti, které by mohly narušit vaše úsilí, například pracovní nebo školní nároky, dovolené nebo problémy ve vztahu. Možná budete muset vyřešit některé problémy, před startováním.

Nastavit krátkodobých i dlouhodobých cílů. Krátkodobé cíle udržet si zabývají na denní bázi, ale dlouhodobé cíle motivovat vás během na dlouhou trať. Vaše krátkodobé cíle jsou odrazovým můstkem do svého dlouhodobého cíle.

Zaměřte se na procesu

Hubnutí. Zaměřte se na to, co je dosažitelné a relevantní pro vás.
Hubnutí. Zaměřte se na to, co je dosažitelné a relevantní pro vás.

Aby co nejvíce z vašich procesních cílů, spíše než výsledku cílů. "Cvičení třikrát týdně" je příklad procesu, cíle, zatímco "váží 145 liber" je příklad výsledku cíle. Je to změnou procesů - vaše každodenní chování a zvyky - to je klíčem k hubnutí, nemusí se zaměřením na konkrétní číslo na stupnici.

Plán překážky

Překážky jsou přirozenou součástí změny chování. Každý, kdo úspěšně provede změny v jeho nebo její život zažil nezdary. Identifikace potenciálních zátarasy - velký svátek jídla nebo v kanceláři strany, například - a brainstorming konkrétní strategie k jejich překonání, vám pomůže zůstat na hřišti nebo se vrátit zpět na hřiště.

Přehodnotit a upravit své cíle podle potřeby

Buďte ochotni změnit své cíle, jak si udělat pokrok v hubnutí plánu. Pokud jste spustili malý, měli byste být připraveni přijmout větší výzvy. Nebo, možná zjistíte, že budete muset upravit své cíle, aby lépe odpovídaly váš nový životní styl.

Viz také