Hubnutí

Váha-ztráta základy

Vaše tělesná hmotnost je vyvažování a kalorií jsou součástí této rovnice. Výstřelek strava může slíbit, že počítání sacharidů, nebo jíst grapefruit hora bude liber drop off. Ale když přijde na hubnutí, je to kalorií, které počítají. Hubnutí přijde na spalování více kalorií, že budete mít palců Můžete to udělat tím, že sníží kalorií z potravin a nápojů a zvýšení spálených kalorií prostřednictvím fyzické aktivity.

Jakmile pochopíte, že rovnice, jste připraveni nastavit hubnutí cíle a vytvořit plán pro jejich dosažení. Pamatujte si, že nemusíte dělat sami. Promluvte si se svým lékařem, rodinou a přáteli, pro podporu. Také plánujeme chytrý: Předvídat, jak budete řešit situace, které zpochybňují své odhodlání a nevyhnutelné drobné neúspěchů.

Pokud máte vážné zdravotní problémy kvůli své váze, může Vám lékař navrhnout hubnutí operaci nebo léky pro vás. V tomto případě se vy a váš lékař bude muset důkladně diskutovat o potenciální přínosy a možná rizika.

Ale nezapomeňte na spodním řádku: Klíčem k úspěšnému hubnutí je závazek k tomu, aby trvalé změny ve vaší stravě a pohybové návyky.

Viz také

Dietní plány

Pokud jde o hubnutí, není nedostatek dietních plánů. Kontrola veškerého stojan na časopisy, a vy jste povinni vidět nejnovější a nejlepší dietní plán. Ale jak víte, jestli dietní plán odpovídá vašim potřebám a životnímu stylu? Zeptejte se sami sebe na tyto otázky o jakékoliv dietní plán uvažujete:

  • Má zahrnovat různé potraviny z hlavních skupin potravin: ovoce, zelenina, obilí, nízkotučné mléčné výrobky, libové zdrojů bílkovin, ořechy a semena?
  • Má zahrnovat i potraviny se vám líbí a že byste si jíst po celý život - a to nejen po dobu několika týdnů nebo měsíců?
  • Můžete snadno najít tyto potraviny v místním obchodu s potravinami?
  • Budete moci jíst svá oblíbená jídla, nebo ještě lépe, všechny potraviny?
  • Má se hodí k vašemu životnímu stylu a rozpočtu?
  • Má obsahovat správné množství živin a kalorií, které vám pomohou zhubnout bezpečně a efektivně?
  • Je pravidelná fyzická aktivita součástí plánu?

Je-li odpověď na některou z těchto otázek odpověděli ne, hledejte dál. Existuje lepší strava plány tam pro vás.

Viz také

strava

Unavený z neúspěšných výstřelek stravy? Možná je čas na změnu. Dieta je odlišný přístup k hubnutí. Za prvé, je dieta založena na skutečném výzkumu a klinických zkušeností. Za druhé, strava uznává, že úspěšné, dlouhodobé tělesné hmotnosti se musí soustředit na víc než jídlo, které jíte, a ztratíte liber. Je třeba se zaměřit na vaše celkové zdraví. Tato dieta vám pomůže přetvořit vaše tělo a váš životní styl přijetím zdravé návyky a lámání nezdravé ty.

Viz také

Dieta a cvičení

Jak můžete zhubnout? S dietou a cvičením. Klíčem k úspěšnému hubnutí je vývoj zdravé výživy a pohybové návyky. Možná se vám nelíbí ta slova - dietou a cvičením. Nenechte se zavěsil na slova. Dieta prostě znamená jíst zdravé, nižší kalorické jídlo. Cvičení znamená být více aktivní.

I když lidé často zaměřují na dietu, když se snažíte zhubnout, být aktivní je také nezbytnou součástí hubnutí program. Jste-li aktivní, vaše tělo spotřebovává energii (kalorie) do práce, pomáhá spálit kalorie budete mít v s jídlem, které jíte.

Úklid domu, stlaní postele, nákupy, sekání a zahradnictví jsou všechny formy tělesné aktivity. Cvičení, na druhé straně, je strukturovaný a opakující se formy fyzické aktivity, které děláte na pravidelném základě.

Hubnutí. Pilulky na hubnutí, doplňky a chirurgie.
Hubnutí. Pilulky na hubnutí, doplňky a chirurgie.

Ať už si vyberete činnost, dělat to pravidelně. Snažte se alespoň 150 minut týdně uměřené tělesné aktivity nebo 75 minut v týdnu intenzivního aerobní aktivity - nejlépe šíří po celý týden. Mějte na paměti, že budete potřebovat větší fyzickou aktivitu, jak zhubnout.

Viz také

Pilulky na hubnutí, doplňky a chirurgie

Pilulky na hubnutí a chirurgie může pomoci při hubnutí - v kombinaci se zdravou stravou a fyzickou aktivitou. Ale pilulky na hubnutí nejsou pro každého. Ani je chirurgický zákrok. Ve skutečnosti, mnoho lékařů je považují pouze pokud máte hmotnosti související zdravotní problémy.

Pokud jste v této skupině, vy a váš lékař pečlivě vyhodnotit potenciální přínos pilulky na hubnutí nebo chirurgický zákrok a zváží ve srovnání s možným dlouhodobým rizikům. Váš lékař bude také radit vám o změny životního stylu, které budete potřebovat, aby byli úspěšní v dlouhodobém horizontu.

Pozor: I když si můžete najít pilulky na hubnutí a doplňky stravy v lékárně, supermarket, obchod se zdravou výživou a on-line, většina z nich nebylo prokázáno, bezpečné a účinné. A některé jsou vyloženě nebezpečné. Poraďte se se svým lékařem, než začnete nějaké pilulky na hubnutí nebo doplňky.

Viz také