Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce a diabetes: převzít kontrolu dnes

Erektilní dysfunkce je častým problémem u mužů, kteří mají diabetes - ale není to nevyhnutelné. Zvažte strategií prevence, možnosti léčby a další.

Erektilní dysfunkce - neschopnost dosáhnout nebo udržet erekci dostatečně pevný pro sex - je běžné u mužů, kteří mají diabetes. To může pramenit z problémů způsobených špatnou dlouhodobou kontrolu hladiny cukru v krvi, což poškozuje nervy a krevní cévy. Erektilní dysfunkce může být také spojena s další podmínky běžné u mužů s diabetem, jako je vysoký krevní tlak a ischemickou chorobou srdeční.

S erektilní dysfunkce může být skutečnou výzvou a můžete nechat vy a váš partner pocit, frustrovaný a znechucený. Podniknout kroky vyrovnat se s erektilní dysfunkcí - a dostat svůj sexuální život zpátky na trať.

Promluvte si s odborníkem

Mnozí lidé nejsou ochotni vychovávat erektilní dysfunkce se svým lékařem. Ale nenechte rozpaky od vás dostat pomoc. Jeden malý rozhovor může udělat velký rozdíl. Zde je to, co má dělat:

 • Informujte svého lékaře, co se děje. Váš lékař zváží, že hlubší příčiny svého erektilní dysfunkce, a může vám informace o léky a další léčby erektilní dysfunkce. Zjistěte si vaše možnosti.
 • Zeptejte se, co musíte udělat, aby kontrole cukrovky. Pečlivá kontrola hladiny cukru v krvi může zabránit nervové a cévní poškození, které může vést k erektilní dysfunkci. Zeptejte se svého lékaře, pokud užíváte správné kroky k léčbě diabetu.
 • Zeptejte se jiných zdravotních problémů. Je to běžné u mužů s diabetem mají jiné chronických nemocí, které mohou způsobit nebo zhoršit erektilní dysfunkce. Práce se se svým lékařem, aby se ujistili, že jste řešení těchto dalších zdravotních problémů.
 • Zkontrolujte, zda vaše léky. Zeptejte se svého lékaře, pokud užíváte nějaké léky, které mohou být zhoršení své erektilní problémy, jako jsou léky používané k léčbě deprese nebo vysoký krevní tlak. Tvorba změna vašich léky mohou pomoci.
 • Hledat radu. Úzkost a stres může zhoršit erektilní dysfunkce. Psycholog nebo jiný poskytovatel duševního zdraví vám pomůže najít způsob, jak zmírnit úroveň stresu.

Viz také

Erektilní dysfunkce a diabetes: převzít kontrolu dnes

Zvažte své možnosti léčby

Počet erektilní dysfunkce léčby jsou k dispozici. Zeptejte se svého lékaře, pokud jeden z nich může být dobrou volbou pro vás:

 • Perorální léky. Léky Erektilní dysfunkce patří sildenafil (Viagra, Revatio), tadalafil (Cialis, ADCIRCA) nebo vardenafilu (Levitra, Staxyn). Tyto pilulky může pomoci zmírnit průtok krve do penisu, takže je snazší získat a udržet erekci. Poraďte se se svým lékařem, zda je jeden z těchto léků je bezpečná volba pro vás.
 • Ostatní léky. Pokud pilulky nejsou dobrou volbou pro vás, může lékař doporučit malý čípek vložíte do špičky penisu před pohlavním stykem. Další možností je lék podáte do spodní části vašeho penisu. Stejně jako perorální léky, tyto léky zvýšit průtok krve, který vám pomůže získat a udržet erekci.
 • Vakuové zúžení zařízení. Pokud léky nejsou účinné, můžete zkusit penis vakuově konstrikci zařízení. Také se nazývá penis čerpadla nebo vakuovou pumpu, tento přístroj je dutá trubka dáte přes penis. Používá čerpadla čerpat krev do penisu a vytvoření erekce. Tento ručně nebo baterie-poháněl zařízení se snadno ovládá a má nízké riziko problémů. Pokud vakuově zúžení zařízení je dobrá léčba volbou pro vás, může lékař doporučit nebo nařídit konkrétní model. Tímto způsobem si můžete být jisti, že je schválen Food and Drug Administration, vyhovuje vašim potřebám a je vyroben renomovaného výrobce. Vakuové zúžení k dispozici zařízení, v časopisech a sex reklamy nemusí být bezpečný a efektivní.
 • Penilní implantáty. V případech, kdy léky nebo penis čerpadlo nebude fungovat, může být chirurgický implantát penis bude možnost. Semirigidového nebo nafukovací penilní implantáty jsou bezpečné a účinné léčby pro mnoho mužů s erektilní dysfunkcí.

Udělat dobré životní styl

Nepodceňujte rozdíl několik změn může udělat. Zkuste tyto přístupy ke zlepšení erektilní dysfunkce a váš celkový zdravotní stav:

 • Přestat kouřit. Kouření, včetně kouření, zúží cévy, což může vést ke zhoršení nebo erektilní dysfunkce. Kouření může také snížit hladiny oxidu dusnatého, chemické který signalizuje tělu, aby průtok krve do penisu. Pokud jste se pokusili přestat na vlastní pěst, ale nemohl, nevzdávejte to - požádat o pomoc. Existuje celá řada strategií, které vám pomohou přestat kouřit, včetně léků.
 • Limit, kolik alkoholu vypijete nadměrné pití alkoholu -. Více než dva nápoje denně - může poškodit cévy a zhoršit erektilní dysfunkce.
 • Snižte úroveň stresu. Stres může snížit vaše erekce. Chcete-li zachovat stres pod kontrolou, hodnotit a priority své úkoly. Nastavte realistická očekávání pro sebe a požádat o pomoc, když ji potřebujete. Zkuste relaxační techniky jako meditace nebo jóga.
 • Získejte pravidelné cvičení. Pravidelné cvičení může zvýšit průtok krve, zlepšuje náladu a hladinu energie, a snižují stres. Pokud jste předem necvičili, na chvíli, začít s něčím snadným, jako je například denní procházku.
 • Boj únavu. Pokud jste odpočatý, budete méně pravděpodobné, že k boji s erektilní dysfunkcí. Ujistěte se, že jste nepřeháním, a že jste stále dostatek spánku.

Viz také